O mnie

Szkoła Kreatywności

To miejsce celebrowania kreatywności w przeróżnych wcieleniach. Znajdziesz tutaj bloga, kursy i ebooki poświęcone rozwojowi w różnych dziedzinach

Kto uczy w Szkole Kreatywności?

Cześć!
Jestem Ilona i pomagam kreatywnym kobietom oswoić Canvę tak, by praca z nią była prosta i przyjemna.

Pracuję dla Canvy jako Twórca szablonów edukacyjnych i elementów i dziś chcę się z Tobą podzielić moim doświadczeniem.

“Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.” Mary Lou Cook

Do dobrej zabawy i eksperymentowania chcę Cię tutaj zaprosić, mam nadzieję, że przy okazji będzie tutaj miejsce na wzrastanie. Chciałabym, żebyś dobrze czuła się w szkole kreatywności.

Każdy kurs dzielimy na moduły i drobne lekcje, aby pomóc Ci nie zbaczać z drogi.

Oglądaj kursy kiedy chcesz i gdzie chcesz, ćwicz wraz z instrukcjami wideo i baw się dobrze.

Nasi kreatywni twórcy

Eksperci
z krainy kreatywności

Ilona Mikołajczyk

Twórca materiałów edukacyjnych oraz elementów dla Canvy. Nauczycielka języka angielskiego i języka hiszpańskiego w liceum. Oprócz pasji do edukacji czerpie radość z literatury, rysowania oraz podróżowania i jazdy na rowerze. Jej najważniejszy talent wg instytutu Gallupa to uczenie się oraz jeszcze cztery inne talenty z domeny myślenia strategicznego, które potwierdzają jej chęć ciągłego doskonalenia i rozwijania umiejętności.

Zapisz się na kreatywny newsletter

Pobierz PDF z najbardziej przydatnymi skrótami klawiaturowymi w Canvie

Raz w miesiącu dostaniesz maila z kreatywnymi wskazówkami.

Dołącz do obserwujących na Insta:

@szkola.kreatywnosci

To szybki i prosty sposób kontaktu. Publikuję trzy razy w tygodniu. Relacje zamieszczam codziennie.