Nauczycielu! Naucz się korzystać z Canvy w swojej pracy

Praktyczny kurs wideo, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie funkcje Canvy. Nauczysz się wykorzystywać Canvę do tworzenia własnych materiałów na lekcje i do mediów społecznościowych.

Możesz pokochać Canvę i sprawić by pracowała dla Ciebie

Z Canvą z łatwością przygotujesz świetne materiały na lekcje i do mediów społecznościowych. Naucz się korzystać z jej zesobów dla edukacji, do prowadzenia lekcji online i offline, do współpracy. Naucz się korzystać, ze sztucznej inteligencji w Canvie.

Co znajdziesz w trzech modułach kursu?

Cały kurs to ponad 25 praktycznych lekcji wideo, które możesz oglądać w dowolnej kolejności, na dowlnym sprzęcie z dostępem do internetu, wszystko w jednym miejscu.

kurs wideo Canva dla edukacji

Sztuczna Inteligencja w Canvie i inne przydatne funkcje

kurs wideo Canva dla edukacji

Projektowanie świetnych własnych materiałów i korzystanie z zasobów Canvy

kurs wideo Canva dla edukacji

Canva jako platforma edukacyjna do współpracy i wykorzystania online i offline

Dlaczego warto uczyć się ode mnie?

Już od dwóch lat pracuję dla Canvy jako twórca materiałów edukacyjnych tzw. Education Creator. Dzięki temu dowiaduję się o wszelkich zmianach i nowościach pierwsza. Biorę udział w wewnętrznych szkoleniach i wyzwaniach. Wszystko czego uczę stosuję codziennie w mojej pracy dla Canvy. Moje materiały pobierają dziesiątki tysięcy nauczycieli z całego świata. Teraz Chcę Cię nauczyć jak pokochać Canvę i sprwić by pracowała dla Ciebie.

Koszyk