Canva dla nauczyciela

Canva dla nauczyciela

W dzisiejszym artykule przedstawię Ci, jak zdobyć darmowe konto Canva dla nauczyciela. Dowiesz się również, jak ta platforma może okazać się niezwykle pomocna w codziennej pracy nauczyciela, służąc do tworzenia różnorodnych materiałów edukacyjnych.

Darmowa wersja Canva dla nauczyciela

Canva to popularna platforma do tworzenia projektów graficznych, powszechnie wykorzystywana w biznesie oraz do tworzenia treści dla mediów społecznościowych. Jednak Canva ma także wiele do zaoferowania edukacji. Od momentu wprowadzenia Canvy dla edukacji, platforma ta jest dostępna bezpłatnie dla nauczycieli szkół podstawowych i średnich, jak również dla ich uczniów. Canva umożliwia tworzenie, współpracę i komunikację wizualną zarówno w klasie, jak i poza nią. To ważne, ponieważ Canva dąży do rozwoju edukacji na całym świecie, dlatego jej dostępność dla nauczycieli pozostaje bezpłatna.

Jak zdobyć konto Canva dla nauczyciela? To proste!

Aby uzyskać dostęp do Canva dla nauczyciela, wystarczy przejść pod poniższy link i założyć konto. Następnie musisz dostarczyć potwierdzenie swojego statusu nauczyciela. Możesz to zrobić, używając swojego szkolnego adresu e-mail z domeną edu lub przesłać dokument potwierdzający Twoje zatrudnienie w szkole. Gdy prześlesz dokument, dostęp do konta Canva dla nauczyciela zostanie przyznany w krótkim czasie. Darmowe konto Canva dla nauczyciela oferuje podobne funkcje do płatnej wersji konta pro. Możesz korzystać z ogromnych zasobów Canvy, takich jak darmowe i płatne szablony oraz elementy graficzne. Obecnie Canva posiada obszerną bibliotekę zasobów edukacyjnych obejmujących różne języki obce, a także przedmioty takie jak matematyka, literatura, nauki przyrodnicze oraz wiele materiałów dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Niestety nauczycielom przedszkolnym nie przysługuje darmowy dostęp do Canvy, jednak warto spróbować, ponieważ niektórym nauczycielom przedszkolnym udało się uzyskać dostęp. Jeśli nie uda się zdobyć konta edu, warto rozważyć wykorzystanie Canvy pro lub korzystanie z darmowej wersji, która oferuje wiele gotowych materiałów. Tutaj znajduje się link do strony Canvy, na której możesz założyć konto Canva dla edukacji.

Canva dla nauczyciela – nie tylko gotowe szablony, ale także tworzenie własnych materiałów

Canva dla nauczyciela to nie tylko zbiór gotowych kart pracy, plakatów czy prezentacji, przygotowanych przez profesjonalnych projektantów, które można wykorzystać w klasie. To przede wszystkim miejsce, w którym łatwo i szybko można tworzyć własne materiały edukacyjne. Misją Canvy jest wspomaganie użytkowników w projektowaniu graficznym, dlatego platforma ta oferuje wiele nowych funkcji, takich jak wspomaganie projektowania za pomocą sztucznej inteligencji oraz dostęp do ogromnej liczby gotowych szablonów i elementów. Wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie użyć wyszukiwarki na stronie głównej Canvy, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Dla nauczycieli języka angielskiego jest to szczególnie łatwe, ponieważ większość szablonów jest dostępna w tym języku. Jednak Canva stawia także duży nacisk na rozwój treści w językach lokalnych, dlatego możemy znaleźć coraz większą liczbę polskojęzycznych szablonów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło, takie jak „activity presentation”, aby znaleźć świetne gotowe materiały.

Oto #kreatywnytip: aby zawęzić wyniki wyszukiwania do szablonów typowo edukacyjnych, można wybrać filtr „education” lub „edukacja” (w zależności od języka). Wybór języka w Canvie to temat na kolejny wpis blogowy, który zapewne powstanie wkrótce.

canva dla nauczyciela wyszukwianie
Canva dla edukacji
canva dla nauczyciela prezentacje

Dzięki Canva dla nauczyciela możesz cieszyć się prostym i intuicyjnym narzędziem do tworzenia i udostępniania materiałów edukacyjnych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gotowych szablonów czy chcesz stworzyć coś własnego, Canva jest w stanie sprostać Twoim potrzebom. Nie czekaj, załóż darmowe konto Canva dla nauczyciela i rozpocznij przygodę z tworzeniem inspirujących i efektywnych materiałów edukacyjnych już dziś!

Canva dla nauczyciela – Jak się tego nauczyć?

Dowiedz się więcej o Canvie dla edukacji i jak zdobyć umiejętności w jej wykorzystywaniu. Mam dla Ciebie dwie świetne wiadomości! Po pierwsze, jesteś w odpowiednim miejscu, aby poznać wszystko, co Canva dla nauczyciela ma do zaoferowania. Treści na ten temat będą regularnie aktualizowane, ponieważ jest to jedno z moich największych zainteresowań. A teraz druga dobra wiadomość – mam dla Ciebie kurs! Kurs o nazwie „Jak wykorzystać najnowsze funkcje Canvy, jeśli jesteś nauczycielem” jest już dostępny na mojej platformie. Kurs składa się z krótkich, praktycznych lekcji wideo, które stale uzupełniam. A co najlepsze, teraz możesz go zdobyć po najniższej cenie, a dodatkowo masz możliwość współtworzenia treści, ponieważ uwzględniam sugestie i nagrywam kolejne lekcje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zawartości kursu, kliknij tutaj. Aby go zakupić, skorzystaj z tego linku.

Canva dla nauczyciela – zdobądź umiejętności, które poszerzą Twoje możliwości edukacyjne!

Poznaj możliwości, jakie oferuje Canva dla nauczyciela i rozwiń swoje umiejętności w tworzeniu atrakcyjnych i skutecznych materiałów edukacyjnych. Nie przegap tej okazji i zapisz się na kurs już dziś!

Koszyk